Medycyna estetyczna i stomatologia estetyczna w Słupsku. Dlaczego właśnie warto wybrać Słupsk?

Wiele osób pragnie poprawić swoją urodę w nieinwazyjny sposób. Duże znaczenie ma również uśmiech, w końcu to on decyduje o tym, jak jesteśmy postrzegani. Na pewno czysta i promienna cera i śnieżnobiałe zęby sprawiają, że możemy poczuć się pewniejsi siebie i tak również widzą nas inni. Szukając zabiegów medycyny estetycznej i stomatologii estetycznej, warto dowiedzieć się, dlaczego warto wybrać ofertę ze Słupska.

Medycyna estetyczna na najwyższym poziomie i mnogość zabiegów dla każdego 

Warto wiedzieć, że medycyna estetyczna w Słupsku stoi na bardzo wysokim poziomie. Zabiegi są różnorodne, z użyciem najnowocześniejszego sprzętu i technik, są też dopasowane do każdego rodzaju skóry, a także wieku pacjentów. Doskonałą ofertę można znaleźć na stronie: https://www.abramowicz.clinic. Wśród dostępnych zabiegów są te najpopularniejsze z użyciem toksyny botulinowej (botoksu) i kwasu hialuronowego. Takie zabiegi uelastyczniają skórę, pozwalają jej odzyskać blask, jędrność, a także zniwelować pojawiające się zmarszczki. Wbrew pozorom nie są skierowane tylko do osób powyżej 30 roku życia i w wieku dojrzałym, ale również do tych, które niedawno osiągnęły pełnoletniość. Stan skóry jest kwestią indywidualną i to lekarz po konsultacji stwierdzi czy dana osoba potrzebuje zabiegu medycyny estetycznej i na jakiego rodzaju zabieg powinna się zdecydować. Ponadto kwas hialuronowy służy nie tylko do wypełniania zmarszczek, ale również modelowania części twarzy i ciała. W klinice Abramowicz wykonywane jest nieinwazyjne modelowanie twarzy, dłoni, czy też ust. Bardzo popularnym zabiegiem jest także mezoterapia. Poprawia koloryt cery i pozwala pozbyć się przebarwień, może też powodować spłycenie niewielkich zmarszczek, a także wzrost elastyczności i nawilżenia skóry. Dzięki temu zabiegowi można dostarczyć do komórek skóry składniki odżywcze, które nie mogłyby wniknąć tak głęboko przy użyciu zwykłego kremu. Dla kobiet w dojrzałym wieku, które szukają alternatywy dla tradycyjnych zabiegów wypełniania zmarszczek, a jednocześnie chcą poprawić stan skóry przeznaczony jest zabieg osocza bogatopłytkowego. Jeśli nie preferuje się igieł, to nieinwazyjny lifting można wykonać dzięki zastosowaniu ultradźwięków i metodzie Hi-Fu. Ponadto można skorzystać z autorskich zabiegów, czy takich dostosowanych specjalnie do potrzeb skóry. 

Stomatologia estetyczna – bo zdrowy i piękny uśmiech ma znaczenie

Piękne włosy, wygładzona skóra i…żółte zęby, a w dodatku nierówne. Nie można bać się uśmiechu i kontrolować się za każdym razem. Stomatologia estetyczna w Słupsku to zabiegi, które pozwolą skorygować ustawienie zębów i ich kształt. Oczywiście wcześniej koniecznie trzeba zadbać o wyleczenie wszystkich ubytków, bo bez tego ani rusz. Potem można zacząć myśleć o estetyce. Licówki mogą poprawić kształt zębów, sprawdzą się także w przypadku osób cierpiących na bruksizm i związane z nim ścieranie się zębów. Jeśli zęby są cienkie, to poprzez licówki można poprawić ich wygląd, ale i je wzmocnić. Oczywiście W przypadku wszystkich zębów warto również zdecydować się na nieinwazyjne wybielanie. Kolor wcale nie musi być śnieżnobiały, a naturalny i zbliżony do bieli. Różnicę odczuje każdy, a w szczególności osoby, które w przeszłości paliły papierosy i została im po tym „pamiątka” w postaci pożółkłych zębów. Nie tylko osoby, które pracują w kontakcie z klientem powinny zadbać o swój uśmiech, ponieważ jest on wizytówką każdego z nas. Po zabiegach z zakresu stomatologii estetycznej wreszcie można śmiać się szczerze, do rozpuku i bez skrępowania.                                

Artykuł sponsorowany